Anasayfa Akusitik Ses Yalitimi


FİRMAMIZ STÜDYO SES İZOLASYONU REJİ VE KAYIT ODALARI SES YALIMI UYGULAMALARI YAPMAKTADIR

1. Stüdyo Ses İzolasyonu
2. Reji & Kayıt Odaları
3. Bina Kat Ve Duvar İz.
3. Konferans salonları
4. Sinemalar
5. Tiyatrolar
6. Kongre merkezleri

 

 

Gibi mekanların ortam aktivitelerini yerine getirecek tarzda ISO standartlarında ses yalıtım ve akustik projelerini,

hem konutlarda hem ofis, hastane, okul, müzik odaları, stüdyo gibi iş alanlarında, hem de sinema, tiyatro, bowling salonu, home sinema gibi eğlence mekanlarında, kısacası tüm yaşam alanlarımızda gerekli gürültü konforunu sağlayacak çözümleri Keskinler Yapı Olarak Hizmetinize Sunar..

Gerek ses yalıtımı gerekse akustik düzenleme başlığı altında önerilen uygulamalarda, hacim içinde gürültü bakımından konforlu, bireyin psikolojik olarak rahat edebileceği ortamı sağlamak hedeflendi.

Endüstriyel tesislerin gürültü yönetmeliği kapsamında gürültü azaltılması projelerini,
Stüdyo , Reji & Kayıt Odası Ses İzolasyonu / Zemin Duvar Tavan ve Pencerelerin Genel Olarak Projelendirme Ve İş teslimi.

Otoyollardan gelen seslerin azaltılması amacıyla gürültü perdeleri projelerinin hazırlanmasını ve ortam değerlerinin ölçümünü kapsamaktadır.

Kongre ve kültür merkezlerinin akustik tasarımı konusunda yapılan çalışmaların tümü dünya standartlarında değerlerin elde edilmesi amacıyla tamamen bilgisayar destekli olarak hazırlanan akustik simülasyon programına dayanmaktadır.

Akustik ses yalıtımı - Jeneratör odası ses yalıtımı - Stüdyo reji ve kayıt odası ses yalıtımı - Sinema platosu akustik düzenleme -  Müzik odası ses yalıtımı - Tiyatro salonları akustik düzenleme ve ses izolasyonu - Gürültü kontrol camları -  Otoyol kenarı araç sesleri - Dış mekan ses yalıtımı - açık hava akustik ses düzenleme - decibel ses izolasyon sistemleri - ses yalıtımı yapan firmalar

 

 

 

AKUSTİK SES YALITIMI

 Trafik gürültüsü, uçak sesleri, can kurtaran ve polis sirenleri gibi gürültüler son derece dikkat dağıtıcıdır.  Bunlara binanın kendi gürültüleri de eklenince büyük sorunlar ortaya çıkar.

Bu gibi sorunları ortadan kaldırmak çok basit bir yöntemle yapılabilir. Bu yöntem hem dış sesleri içeri almayacak hem de iç sesleri dışarı taşımayacaktır. Bu sistem akustik ses yalıtımı sistemidir, akustik ses yalıtımı sistemini  her mekan için kullanabilirsiniz .

Örneğin; bir ses stüdyosun da  kayıt  yapılan ortama dışarıdan gelen sesler kaydı  bozacağı için bu önlem alınır. Ayrıca sinema salonlarında dışarıda bekleyen diğer izleyicilerin gürültüleri sinema salonunda flim i izlemekte olan izleyicileri  rahatsız etmemesi için akustik ses yatılımı yapılır.

Eviniz yol üzerinde olabilir ya da etrafında bir eğlence mekânı da olabilir ve bu gürültüler sizi rahatsız ediyorsa biz Keskinler Yapı olarak size akustik ses yalıtımı sistemini tavsiye ediyoruz.

Daha öncede bahsettiğimiz gibi akustik ses yalıtımı sistemini her türlü mekana uygulamaktayız .

Diyelim ki evinizin tek  odasını bir ses kayıt stüdyosuna dönüştürmek  istiyorsunuz  ve hem dışarıdan hem de içeriden gelecek her türlü sesi önlemek istiyorsunuz  bunun için akustik ses yalıtımı yaptırmanız yeterli.

Herhangi bir müzik aleti mi çalıyor sunuz ?  ve etrafınız da ki komşularınızın bu durumdan rahatsız olmamasını mı istiyorsunuz?  daha  net bir ses mi elde etmek istiyorsunuz ? bunun için en sağlıklı yöntem akustik ses yalıtımıdır.

Akustik ses yalıtımı sistemi 80 desibel e kadar sesi içeriye hapseder. Ve bu sistemle hem komşularınız rahatsızlık duymaz hem de dışarıdan gelen hiçbir  ses olmadığı için daha net bir ses elde elde etmiş olursunuz .

Akustik ses yalıtımı sistemini konferans salonları içinde uygulamaktayız .Herhangi bir toplantıda dışarıdan gelen gürültü kirliliği konuşmacıların dikkatini ve seslerinin dış seslere karışmamasını bu sistem sayesinde sağlıyacaktır. Böylelikle dinleyiciler konuşmacıların anlattığı her bilgiyi daha net bir şekilde anlıyacaktır.

 

 


Akustik Ses Yalıtımında İddalı Olan Keskinler yapı Yaptıgı işlerde garanti

Vermekle Birlikde güvende vermektedir. Keskinler firma olarak bu işte İyi oldugumuzu

Referanslarımızda belirtildigi gibi Sizlerlede En iyi şekilde Yalıtım Yapmakdan

Memnun Kalır.

Detaylı Bilgi ALmak İçin Lütfen Bizi Arayın Tel: 0216 398 61 59