Anasayfa Akustik Ahşap Duvar Kaplama ve Asma Tavan Panelleri


Akustik Ahşap Duvar Kaplama ve Asma Tavan Panelleri

Akustik Ahşap Duvar Kaplama ve Asma Tavan Panelleri

Akustik ahşap panellere, mekânlardaki akustik ihtiyaca dönük ses yutucu, yansıtıcı ahşap panellere deliklendirme, çizgisel slot açılması, arka yüzde akustik kumaş ile ses yastığı görevi gören yalıtım malzemesi destekli mdf-lam, doğal kaplamalı, cilalı ve lake boyalı olarak uygulanabiliyor.

akustik ahşap duvar ve asma tavan panelleri, ses yutucu özelliğine sahip olarak üretilir. Değişik ebat ve renk seçenekleri sunan bu ürünler, Almanya'da alınan labaratuvar ve mekân testlerine dayandırılarak özellikle ses, yangın ve nem dayanımındaki test sonuçlarıyla da tercih sebebi olmakta.

Ahşap akustik paneller veya düz dolu paneller içteki gizli metal konstrüksiyona klipslenerek monte edilebiliyor, kolaylıkla sökülüp takılabiliyor ve ara bölme veya duvar yüzey kaplama olarak kullanılabiliyor.

Keskinler Yapı mimari inovatif ürün geliştirme anlayışı ile sektöre ilkleri ve yenilikleri getirmeye devam ediyor.

 

Ofis bölme duvarları konusunda her türlü mimari ihtiyacı karşılamayı prensip edinen şirket mimari ihtiyaçlara paralel dünya çapında firmalarla çalışma ortaklıkları yapıyor. İlk olarak Almanya'nın dünyaca ünlü bölme duvar üreticisi, STRÄHLE Raum-Systeme GmbH firması ile çalışma ortaklığını başlattı.

Türk mimari sektörüne "Ölçülerin Özgür Dünyası" sloganı ile STRÄHLE 3400 Sistem'i kazandırdı ve açık ofisleri oda oda bölerken hem ses yalıtımını hem de görsel şeffaflığı aynı anda getirmeyi başarabildi.

Dünya çapında ünlü ikinci bir Alman firması olan Nüsing GmbH & Co. KG ile de hareketli bölme duvar sektörünün tüm çeşitlerini en yeni teknoloji ürünleri ile takip ederek mimari sektöre sunuyor.