Anasayfa Akustik Duvar Kaplama Modelleri


Akustik Duvar Kaplama Modelleri | Akustik Duvar Kaplama Fiyatları

Modüler Bölme Duvar Sistemleri ve 2008 yılında eklenen ahşap üretim tesisi ile mekânları yaşanabilir ve çalışanlarla uyumlu hale getiren TRIMline, akustik ahşap duvar, asma tavan panelleri ve TRIMline ahşap sistemlerini sektöre sunuyor.
Akustik ahşap panellere, mekânlardaki akustik ihtiyaca dönük ses yutucu, yansıtıcı ahşap panellere deliklendirme, çizgisel slot açılması, arka yüzde akustik kumaş ile ses yastığı görevi gören yalıtım malzemesi destekli mdf-lam, doğal kaplamalı, cilalı ve lake boyalı olarak uygulanabiliyor.

 

TRIMline akustik ahşap duvar ve asma tavan panelleri, ses yutucu özelliğine sahip olarak üretilir. Değişik ebat ve renk seçenekleri sunan bu ürünler, Almanya'da alınan labaratuvar ve mekân testlerine dayandırılarak özellikle ses, yangın ve nem dayanımındaki test sonuçlarıyla da tercih sebebi olmakta
Ahşap akustik paneller veya düz dolu paneller içteki gizli metal konstrüksiyona klipslenerek monte edilebiliyor, kolaylıkla sökülüp takılabiliyor ve ara bölme veya duvar yüzey kaplama olarak kullanılabiliyor.
TRIMline mimari inovatif ürün geliştirme anlayışı ile sektöre ilkleri ve yenilikleri getirmeye devam ediyor.

 


TRIMline Hakkında
TRIMline Modüler Bölme Duvar Sistemleri, Gebze'deki kendi tesislerinde 1997 yılından bu yana, 2007 yılının başından itibaren de Gebze - Balçık Yeni Üretim Tesisleri'nde, ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi'ne uygun olarak üretimine devam ediyor.
TRIMline, TRIMline 70, TRIMline 100, TRIMline VIP Omegalı Bölme Duvar Sistemleri ve TRIMline SNAP Derzli Bölme Duvar Sistemlerini kendi tesislerinde üretirken bayi ağı ve sürekli büyük projelerde birlikte çalıştığı Türkiye'nin önde gelen mimarlık firmaları ile, ürettiği bölme duvarların montajını ve taahhüdünü yapıyor.
Ofis bölme duvarları konusunda her türlü mimari ihtiyacı karşılamayı prensip edinen şirket mimari ihtiyaçlara paralel dünya çapında firmalarla çalışma ortaklıkları yapıyor. İlk olarak Almanya'nın dünyaca ünlü bölme duvar üreticisi, STRÄHLE Raum-Systeme GmbH firması ile çalışma ortaklığını başlattı.

 


Türk mimari sektörüne "Ölçülerin Özgür Dünyası" sloganı ile STRÄHLE 3400 Sistem'i kazandırdı ve açık ofisleri oda oda bölerken hem ses yalıtımını hem de görsel şeffaflığı aynı anda getirmeyi başarabildi.
Dünya çapında ünlü ikinci bir Alman firması olan Nüsing GmbH & Co. KG ile de hareketli bölme duvar sektörünün tüm çeşitlerini en yeni teknoloji ürünleri ile takip ederek mimari sektöre sunuyor.

Detaylı Bilgi Almak İçin irtibat Numaramız: 0216 557 61 90