Anasayfa Akustik Ses Düzenleyici


Akustik Ses Düzenleyici | Akustik Ses Düzenleyici Fiyatları

Akustik Düzenleyici; Bass Trap’lerinin alçak frekans problemlerini gidermede en iyi çözümlerden biri olduğu kabul edilmektedir. Aynı zamanda sıklıkla diğer akustik düzenleme panelleri ile birlikte kullanılmaktadırlar.
Bass Trap'in kendine özgü şekli, akustik düzenleme bulunmayan odalarda sıklıkla duyulan “Boomy” sound’u, oda içinde rezonansa giren ses dalgalarının yol açtığı karmaşayı azaltmanızı kolaylaştırır.

 

Devrim yaratan tasarım
Kolay uygulama
Yüksek verimli soğurma
Malzeme - Akustik köpük
Yanıcılık - ISO 3795

Kullanım Alanları; Kayıt ve yayın stüdyoları, post-prodüksiyon stüdyoları, dinleme odaları, konferans ve telekonferans odaları, oditoryumlar, performans alanları.En azından, bir ev stüdyosu, bir kayıt cihazı, izleme ekipmanları ( oluşur hoparlörler ve / veya kulaklık), giriş aygıtları (örneğin , mikrofonlar) ve müzik aletleri .
1970'lerin sonlarına kadar, müzik düşük kaliteli teyp ya da büyük, pahalı ya kaydedilmiş olabilir reel-to-makara bant makineleri. Yüksek fiyat ve uzman doğası nedeniyle, reel to reel makineleri profesyonel stüdyolar ve zengin sanatçı için sadece pratik. 1979 yılında, Tascam icat Portastudio , tüketici pazarına yönelik dört parçalık küçük bir makine. Bu yeni ürün sayesinde, küçük , çok kanallı teyp yaygın olarak kullanılabilir hale geldi ve 1980'ler boyunca popülerliğini arttırdı. 1990'lı yıllarda, analog bant makineleri üstlenilmekle dijital kayıt cihazları ve bilgisayar tabanlı dijital ses iş istasyonları (Daws) . Bu yeni cihazlar, ses parçalarını dijital dosyalara dönüştürmek ve üzerine dosyaları kaydetmek için tasarlanmış manyetik şerit ( gibi ADAT) , sabit disk , kompakt disk veya flash ROM . [2
Modern bir DAW kaliteli bir ses kartı, bir donanım ses arayüzü (kolları hangi bir kişisel bilgisayar analog-dijital dönüşüm ) ve dijital düzenleme yazılımı. Düzenleme yazılımı artık farklı fiyat noktalarında yaygın olarak kullanılabilir: örnekler Pro Tools , Ableton Live , Cubase , Sonar ve Nedeni . Birçok yazılım synthesizer, efektler ve araçlar sık sık şeklinde de mevcuttur eklentileri.
 

 


DAW tabanlı sistem için alternatif veya ek olarak, bazı ev recordists ev tüketici pazarına giderek stüdyo donanımı ("dıştan dişli" olarak da bilinir), kullanın. Bu sınıf, profesyonel stüdyo donanımı daha az donanım maliyeti, ancak düşük nominal hat seviyesi profesyonel stüdyo vites daha çalışır . Dıştan takma dişli, analog işlem için sık sık ya da bağımsız işlemci gücü gerektiren görevler için kullanılır. Dıştan takma dişli çeşitleri şunlardır : ses mikserleri, mikrofon preamplifikatörleri (preamp), enstrüman preamplisi ("doğrudan kutuları" olarak da bilinir) , efektleri birimleri , kompresörler ve equalizers .
Ana kayıt gibi yaygın olarak kullanılan araçlar, odaklanma eğiliminde olan elektrik , akustik ve bas gitar , davul setleri , piyano ve vokal . Gelişiyle , MIDI gibi birçok yeni cihazlar, synthesizer , numune , sıralayıcıları ve davul makineleri , ev kayıt pazara oldu. Bu gün de dahil olmak üzere MIDI ekipmanıyla, klavye / tuş takımı kontrolörleri gibi synthesizer, genellikle dizisi aletler için kullanılan bilgisayar, bağlı, MIDI şarkılar manipüle etmek ve şarkı dosyaları olarak saklamak.
Tar amfi muhafazaları, fakir, ev stüdyosunda, amplifiye araçların kayıt ihtiyacı karşılamak izolasyon . Bu doğal sondaj yakalamak için gerekli yüksek düzeyde kulak ortadan kaldırır bozulma ve overdrive gürültülü bir gitar amp.It hoparlör tarafından üretilen, aynı zamanda azaltabilir girişim, gitar parçaları veya diğer araçların kayıt etkileyen ve beklenmedik bir arka plan gürültü olasılığı . Gitar amfi muhafazası da gece müzisyen uygulama için kullanılan ve herhangi bir amplifiye grup için, sessiz bir prova çözüm sağlar Amp muhafazaları farklı boyutlarda mevcuttur.
Akustik Düzenleyici Bass Tap'lar Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin İletişime Geçin: 0 216 557 61 90