Anasayfa Akustik Sünger


Akustik Sünger Fiyatları 0212 210 92 97

 

Piramit Sünger Fiyatları ( 2011 Fiyat Listesi)


Ücretsiz Teslim ediyoruz / Haftanın Tek Günü Çarşamba Günleri
Acil Durumlarda Ücretli Adrese Teslimat İmkanı..
Ayrıca Firmamız Uygulama Hizmeti Vermektedir.Akustik Ses Yalıtım Süngeri Teknik Özellikleri

Ortamdaki sesin akustiği için kullanılır
Makina Dairelerinde Ses yalıtım amaçlı
Jeneratör Odalarında Ses Yutum Özelliği
Prova Ve Kayıt Stüdyolarında
Mix Odalarında
Müzik Odalarında

Birçok Alanda Düşük Maliyetli Olduğundan Dolayı En Çok Tercih Edilen Ürünler Arasındadır.
Profesyonel Anlamda Ortam Akustiği İçin Firmamız 2 Ve 4 Cm lik İstenilen Renkte Akustik Paneller Üretmektedir.
Üzeri Kumaş Kaplı / Amerikan Kumaşı / 90 Yoğunlukta Özel camyünü / %90 ortam akustiğiSipariş Ve Dataylı Bilgi İçin :0216 557 61 90 

Ses İzolasyon Süngeri

Ses Yalıtımı Nedir?

Gelişen teknolojiye paralel olarak yapı elemanlarının hafiflemesiyle gürültü sorunları ortaya çıkabilmektedir. Bu sebeple yapı elemanlarının ses ışınları karşısındaki davranışlarını iyi bilmek, sonradan meydana gelecek ve masraflı, telafisi zor durumlarda kalmayı önleyebilir. Yapı elemanları vasıtasıyla iletilen bu seslerin miktarlarını azaltmak için alınan önlemlere “Ses Yalıtımı” denir.

İstenmeyen ve rahatsızlık hissi uyandıran seslere gürültü denir. Ses yalıtımı; yaşanan ortamı istenmeyen seslerden yalıtarak gürültünün zararlı etkilerinden korunmak, gürültülü alanlardan çevreye yayılan sesi azaltmak ve sinema, kayıt stüdyosu gibi mekanlarda uygun kullanım koşulları oluşturmak amacı ile yapılan uygulamalardır.

Teknik Özellikler

Yoğunluk 28 kg/m3
Gözeneklilik % 45
Isı İletkenlik Katsayısı 0,035 W / mK
Sıcaklık Dayanımı - 5 °C -+ 100 °C
Ses Yutma Katsayısı α= 0,30 – 1,12
    Akustik PU esaslı bir malzeme olup; günümüz ses yalıtım ve akustik düzenleme uygulamalarında en çok kullanılan malzemedir. Esnek ve hafif yapısı sayesinde kolay uygulanır. Profil ve piramit gibi farklı kesit yapıları sayesinde artırılmış ses yutuculuk değerlerine sahiptir. Kendinden yapışkanlı tipleri ile kolay uygulama sağlar. Ses yutucu özelliğinin yanısıra bariyerli tipleri ses geçiş kaybı sağlar. Restaurant, sinema, stüdyo, ofis ve akustik kabinlerde yapılacak uygulamalarda kullanılır.

    Akustik PU KY

    Akustik PU ürün gamı, uygulamayı kolaylaştırmak, haricen kullanılan yapıştırıcıların yüzeye bulaşma riskini ortadan kaldırmak için kendinden yapışkanlı olarak da üretilmektedir.