Anasayfa Hakkımızda


Firmamız 2004 yılında inşaat sektöründe faaliyete başladı. Mimarinin sanatla   kesiştiği projelerin gereksinmesiyle daha geniş bir vizyon katmak   amacıyla;
Keskinler Mimarlık-İnşaat (Proje ve Uygulama) olarak geniş bir sektöre hizmet vermeye başladı.
 
Keskinler Mimarlık ;

• Konsept çalışmalarını ön planda tutan,
• Mekânı, insan yaşamını şekillendiren en önemli unsur olarak gören,
•   İç mekân ve dış mekân arasında güçlü bir ilişkiyle bir bütünlük   sağlayan, çağdaş açık görüşlülüğüyle kendi firma temasını   oluşturmaktadır.

Projeler;her zaman kişiye   özel tarz ve tasarımlarla modernize edilerek sunulur ve aynı zamanda var   olan, mevcut durumdan daha zengin bir yaşama sahip olma kurgusuyla;   soyut kavramlarla başlayıp farklı perspektifleri de göz önünde tutarak;   uygulamaya geçildiğinde formların hayatı kolaylaştıran ve sanatın,   estetiğin, kalitenin yalın bir dilde birleştiği tasarımlardan   oluşmaktadır.

Hayatın iç mekânda geçtiği kadar dış mekânda da   geçmesiyle, mekân tasarımlarını (Villa-Konut, Ofis, Otel dekorasyonu   & Park-Bahçe tasarımlarını) en iyi şekilde uygulamak amacıyla;   Mimar, İç mimar, İnşaat mühendisi, Peyzaj mimarı, Ziraat mühendisi ile   beraber ekip çalışması içinde mekânlar tasarlanmaktadır.
Keskinler Mimarlık her zaman gelişmeyi sizinle paylaşmayı görev olarak kabul etmektedir...

Sizin hayatınıza da renk katmayı amaçlıyoruz.


• Keskinler MİMARLIK LİMİTED ŞİRKETİ olarak,   Mekânların mimari projeden uygulamaya kadar her aşamasında mimari, iç   mimari konseptlerine uygun çözümler üretiyoruz
• Mimarlık ve   içmimarlık işlerini projelendirirken Avan proje, Uygulama Projesi ve   Detay projelerini 1/1 ölçeğine kadar detaylandırarak projelendiriyoruz.
•   Proje aşamasında bilgisayar destekli tasarım programları kullanarak 3   boyutlu modellemeler, renderlar ve animasyonlar yaparak bir yapının daha   proje aşamasında bitmiş halini sanal ortamda gerçeklik boyutunda   gösterme olanakları yaratıyoruz.
•Mimari ve dekorasyon işlerinin   uygulanmasında da en ince detayına kadar mükemmelliği yakalamaya   çalışır. Uygulama işlerinde deneyimli uzman kadrolarla imalat yapar.
• Mimari vizyonumuz her anlamda çağdaş   yapılar-mekânlar yapmak olup, mimarlığın gelişimine katkı da bulunarak   müşteri memnuniyeti sağlamaktır