Anasayfa Jeneratör Odası Ses Yalıtımı


Jeneratör Odası Ses Yalıtımı | Titreşim Yalıtımı | Yalıtım Takozları

Jenerotör ODası Ses Yalıtımı
Jeneratör odası ses izolasyonu için profesyonel ve hesaplı çözümler.
Özellikle jeneratör ve jenaratör odası ses / akustik izolasyon uygulamalarında sayısız tecrübemiz vadır.

 

 

Endüstriyel tesislerin gürültü yönetmeliği kapsamında gürültü azaltılması projelerini,
Stüdyo , Reji & Kayıt Odası Ses İzolasyonu / Zemin Duvar Tavan ve Pencerelerin Genel Olarak Projelendirme Ve İş teslimi.

Otoyollardan gelen seslerin azaltılması amacıyla gürültü perdeleri projelerinin hazırlanmasını ve ortam değerlerinin ölçümünü kapsamaktadır.

Kongre ve kültür merkezlerinin akustik tasarımı konusunda yapılan çalışmaların tümü dünya standartlarında değerlerin elde edilmesi amacıyla tamamen bilgisayar destekli olarak hazırlanan akustik simülasyon programına dayanmaktadır.
Akustik ses yalıtımı - Jeneratör odası ses yalıtımı - Stüdyo reji ve kayıt odası ses yalıtımı - Sinema platosu akustik düzenleme -  Müzik odası ses yalıtımı - Tiyatro salonları akustik düzenleme ve ses izolasyonu - Gürültü kontrol camları -  Otoyol kenarı araç sesleri - Dış mekan ses yalıtımı - açık hava akustik ses düzenleme - decibel ses izolasyon sistemleri - ses yalıtımı yapan firmalar


 

 
Ses Yalıtımı, Akustik Düzenleme ve Endüstriyel Gürültü Kontrolü konusunda uygulama ve danışmanlık hizmeti verilmektedir.
Kojenerasyon mahalli, jeneratör odası, jeneratör kabini, chiller, blower, soğutmagrubu, mekanik tesisat gürültü kontrolü, ses yalıtımlı kapı, gürültü perdesi imalatı, ses ölçümü yapılmaktadır.
 

 

 
 
ÇALIŞMA ORTAMINIZ
   Çalışmalarınızın ortamı sizi ve çevrenizdekileri kesin etkilemekte olduğundan,gerçek ses yalıtımı,akustik dizayn'nın yanı sıra,dekoratif görünümde düşünülerek,içmimari tasarımlarda akustige uygun dizaynlar seçilmektedir.Uzun yıllar verimli çalışmalar verenneredeyse tek kuruluş olarak sorumluluğumuzun bilincindeyiz.
    Her türlü ses ağırlıklı çalışmalarınızı,rahat bir ortama taşımak şimdi daha ucuz ve kolay,İster kendi emeğinizle,isterseniz bizim uzaman kadromuz eşliğinde,verimli çalışmalaramerhaba demek için,bize varsa bir çizim dosyanızı veya kısa plan çizimleri ile bize gönderin,
size gerek malzeme gerekse bilgi ve öneri olarak geri dönelim.
İletişim sayfamızdan,telefonlarımıza ve e-posta adresimize ulaşabilirsiniz,
teknik detay,ve ekipman listesini yollayalım,yapılandırmayı ister kendiniz,isterseniz
bizim uzman kadromunla yapalım,bilgilendirme hizmetimizi ücretsiz alabilirsiniz.
    SES YALITIMI ÜRÜNLERİ HAKKINDA,
    Gerek ses yalıtımı ürünlerinin gerkse akustik kalibrasyon ürünlerinin,kullanımı ve seçimi,yapılandırılacak çalışmaların konseptine uygun olması,verim alınması ile çok ilgili olup,bu çalışmalarda akustik bilgiler öne çıkmaktadır.
    Her yanlış seçimin veva ekonomik görünen seçimlerin ileride çök pahalı ve kötü sonuç vermesi kaçınılmazdır.
    Biz firma olarak ekonomik seçimde bulunan müşterilerimize seçimlerinin verimliligini önceden söylemekteyiz.
Ancak sırf para kazanmak için işin ticari yönüyle ilgilenen birçok firma ve kişiler müşterilerinin zarar görmesini umursamadan,gelir elde etmek amacı ile her yerde aynı çalışmayı sergiliyorlar.
    Bu gibi durumlarda olup bizden yardım alan,pek çok müşterilerimiz mevcut.Ses bir bilim dalı olarak değerlendirilmeli
tecrübesiz ellere yatırımlarınızı teslim etmemenizi tavsiye ederiz.

Konu Hakkında Detayli Bilgi Almak İçin Lütfen Bizi Arayın Tel: 0 216 398 61 59