Anasayfa Ofis Ses Yalıtım


Ofis Ses Yalıtım | Ofis Ses Yalıtım Fiyatları

Ofis Ses Yalıtım; Bildiğiniz gibi, çalışan verimliliğini gürültü oyalama azalma ve alt satırında etkiler. Ancak, bir bir olumsuz etkisi ne kadar farkında olmayabilir. Genellikle, ofis ses yalıtımı ile akustik iyileştirilmesi şirketin verimlilik artışı ile kendini amorti eder.
Çünkü onlar kendi çalışanları için daha sessiz bir çalışma ortamı gerekiyor Şirketler bize geliyorlar. Müşterilerimizin çoğu bugün ofisleri şimdi popüler açık kat planları ve kabinleri yarattığı gürültüyü azaltmak için gerekir.
Bu kat planları, meslektaşları arasındaki etkileşimi teşvik etmek ve uzay ve paradan tasarruf ederken, ofis ses yalıtımı sorunlarına neden olur.

 

Ofis Ses Ve Ses Absorpsiyon Farkları; Ses, su gibi. Bu bir şekil veya form var, ancak çevresiyle kalıpları kendisi değildir. Ve su gibi, ses bazı maddeler tarafından absorbe edilebilir. Ofis Ses Yutma Ürünler ses içinize çekin. Bu ses dalgaları emer ve onları duvarlardan geri sıçrayan engellemek. Ofis Ses Ürünler ses tuzak. Onlar, ses bir boşluk diğerine geçmek için imkansız hale ses, tek bir yerde içerir .
Ofis Ses Yutma Ürünleri; Ses yutma malzemeleri ve arka duvarları sıçrayan uzaya gürültü durdurun. Bu artık sizin officemate yazarak gürültü oda çapında yankı olmayacak anlamına gelir.

 

Sonuç; Daha iyi bir konsantrasyon var. Daha iyi işler gerçekleştirin. Şirketin alt satırında geliştirir.
Akustik Panel Ses Emilimi ürünler genellikle bir duvar yüzeyine monte edilmiş veya Akustik Baffle olarak tavandan asılı.
Ofisinizde göz şirketin marka için gerekli olduğundan her türlü dekora uygun, çünkü bu ürünlerin iyi bir uyum vardır. Onlar, renkler, ofis binası göz karışımı ya da artırabilirsiniz şekiller ve tasarımlar çeşitli gelir.
Ofis Ses Yalıtım Uygulamaları Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin İletişime Geçin: 0216 557 61 90