Anasayfa Ses Yalıtımı Modelleri


Ses Yalıtımı | Ses Yalıtımı Fiyatları

Ses Yalıtımı; Ses yalıtımı, bir oda gibi, kapalı bir alanda ses yalıtımı süreci. Bu tür yalıtım faaliyet alanı içine veya dışına filtreleme ses tutmak için bir ihtiyaç olduğu zaman genellikle istihdam edilmektedir. Ses yalıtım teknikleri çoğu dubleksleri ve apartmanlar gibi çok aile konutlar, iş ayarları kullanılır.
Ses yalıtımı nasıl kullanıldığını bir örnek, bir kayıt stüdyosu bulunmaktadır. Kayıt süreci ile müdahale arka plan gürültü önlemek için, şarkıcılar ve müzisyenler, ses geçirmez bir kayıt standında vokal ve enstrümantal parçalar oluşturun. Stand alanı dışından gelen sesler giriş yasaklar nedeniyle, kayıt kalitesi ile deforme veya müdahale için mevcut hiçbir şey yoktur. Sanatçılar bunları duymak gibi vokal performansları ve çeşitli müzik parçalarını içeren ses parçaları tam olarak yakalanır.

 

Yaşam alanı, ses yalıtımı, genellikle zemin ve yukarıda tavanlar altında duvarlara yalıtım kurulum, içerir. Bu insanların yakın yaşayan apartman bina ve diğer yapılar, özellikle önemli olabilir. Yan daire arasındaki yalıtım dahil, yukarıda ve aşağıda binanın diğer müzik çalma ya da bir parti sahip olsa bile, tüm sakinlerinin barış ve sessiz bir ölçüsüdür keyfini sağlamak için yardımcı olur.
Bir ofis ayarı, gizlilik izole yöneticilerin bireysel ofisler için alışılmadık bir durum değildir. Bu gizli tartışmalar için bir zemin üzerinde veya başka bir yerde yöneticinin ofisi kapının yanında çalışan başkaları tarafından kulak misafiri olmak için çalışan ve yöneticisi arasında daha az olası hale getirir. Biçimde olduğu gibi, konferans salonları genellikle bu alan içinde yer alan tartışmalar hemen yakınında başkaları tarafından kulak misafiri değildir sağlamak, ses yalıtımı tedavisi için tedavi edilir.
Ses yalıtımı fiili süreci duvarlara yalıtım malzemesi, hem de yukarıdaki gibi tavan ve zemin altında bazı tip ekleyerek içerir. Bazı durumlarda, bu ruloları kullanımını gerektirir fiberglas izolasyon veya tanıtan açık alana köpük yalıtım . Prefabrik paneller, yalıtım malzemeleri diğer formları kullanmak için yer yoktur, duvarlar ve tavanlar eklenebilir da vardır. Bir boşluk gürültüden izole yardımcı ile birlikte, ses yalıtımı da, daha kolay, rahat bir düzeyde oda sıcaklığında tutmak için yapmak için yardımcı olur.

 

Ses yalıtımı,akustik dizayn Yurdumuzun her yerinden bize ulaşabilir,ihtiyacınız olan ses yalıtımı malzemelerini temin edebilirsiniz. Montaj kesit planı ile birlikte gelen malzemelerin montajını yapabilir,bir uzman gibi tesislerinizi rahatça kurabilirsiniz. Detaylı bilgi için mesai saatleri içerisinde bize ulasabilirsiniz. Tam ve eksiksiz hizmet,sorunsuz bir çalışma ortamı veya profesyonel bir müzik mutfagı için öncelikle ihtiyacınız olan kaliteli bir duyum oldugundan gerekli olan,ses yalıtımı,akustik dizayn hakkında size hitap edebilecek ciddi bir kuruluş olarak hizmet veriyoruz. Firmamızın kuruluş yılları yaklaşık tarihle 30 yıl kadar uzun bir geçmişle muhtelif ses hizmet dallarında kalıci tesisler kurarak,güvenilirliğin tescili olmustur
Genel Ses Sorunları  Trafik gürültüsü, uçak sesleri,cankurtaran ve polis sirenleri gibi gürültüler son derece dikkat dağıtıcıdır. Bunlara binanın kendi gürültüleri de eklenince büyük sorunlar ortaya çıkar. Bunları olabildiğince azaltmak için çeşitli önlemler alınabilir. Hava kanalları ses soğurucu maddelerle astarlanabilir. Kanal sistemlerine dirsekler konabilir. Kanalların giriş noktalarının duvar veya döşemeyle bağlantısı kesilebilir. Böylece, havalandırma sistemindeki gürültüler dağıtılabilir veya engellenebilir.Duvar ve döşemelerden iletilen motor titreşimleri, motorları sarsıntıyı yok edecek biçimde yerleştirerek önlenebilir.Böyle durumlarda tavan alçaltılabilir, ya da yüzeyler soğurucu maddelerle kaplanır. Halılar, perdeler,kumaş kaplı koltuklar,düşünülebilecek seçeneklerdir.
Ses Yalıtımları Hakkında Detaylı Bilgi İçini İletişime Geçin: 0216 557 61 90