Anasayfa Tavan Ses Yalıtımı Fiyatlari


Tavan Ses Yalıtımı Fiyatlari | Tavan Ses Yalıtımı Modelleri

Bir tavan Ses size düşünebilirsiniz daha kolay bir iş’s. İhtiyacınız olacak tek şey zamandır. O kadar hazır olması halinde Biraz çaba koyacağız. Ayrıca, kendiniz yapabileceğiniz bir iş değil. Size yardım etmesine ihtiyacınız olacaktır.

Ne eğer gerek

» Merdiven
» Fiberglas izolasyon
» Yoğun köpük fayans
» Akustik kalafat
» Izolasyon klipler

 

Adım1. Öncelikle tavan ortaya çıkarmak gerekir. Sadece struts maruz olmalı. Onları kapsayan başka her şey kaldırılması gerekiyor. Sen onları da mount yenilerini kesim için daha kolay olacak gibi Sen Alçıpan levhalar tutabilirsiniz. Onları paramparça için dikkatli olun. Cam elyaf işleme bazı koruyucu elbise giymeye özen gösterin.

Adım2. Daha sonra, sıkıca struts arasında, tavan boşluklara köpük paketi. En normal sesleri R12 veya R13 köpük yalıtım tarafından bloke edilebilir. R endeksi köpük yoğunluğunu ifade eder ve bu sesleri absorbe özelliğin.

Step3. Delik çatlak ve kontrol tavan. Bunlardan biri ses geçiş sağlayabilirsiniz. Onları mühür bazı akustik tebeşir kullanın.

Step4. Bundan sonra, bazı yüksek yoğunluklu tavan döşemesi yerleştirmeniz gerekir. Herhangi bir çini eşya birçok model bulmak gerekir. Onlar da seçtiğiniz ne yüzden dikkatli olun, farklı yoğunluklarda gelir. Yüksek yoğunluk daha fazla ses absorbe demektir.

Adım 5. Yine tavan çatlak ve delikler mühür bazı akustik tebeşir kullanın. O yüzden dikkatli olun, çok tavan hava geçirmez olması önemlidir.

Adım6. Yerine ahşap dikmeler ve tavan yalıtımı materials. This tür diğer katmanları biraz drywall ayırmak için izolasyon kliplerini kullanarak tavan Alçıpan yüzer tavan denir. Bu titreşimler kaynaklanan gürültüleri azaltmak yardımcı olur.