Anasayfa


SES YALITIMI 

Akustik Sünger Birçok Alanda Düşük Maliyetli Olduğundan Dolayı En Çok Tercih Edilen Ürünler Arasındadır.Profesyonel Anlamda Ortam Akustiği İçin Firmamız 2 Ve 4 Cm lik İstenilen Renkte Akustik Paneller Üretmektedir.Üzeri Kumaş Kaplı / Amerikan Kumaşı / 90 Yoğunlukta Özel camyünü / %90 ortam akustiği Aklınıza tadilat, tamirat, izolasyon deyince ne geliyorsa biz onların hepsini yapıyoruz.-Akustik Sünger Fiyatları

UCUZ SES YALITIMI

Yapı dekor inşaat-tasarım mimarlık uygulama satış ve yapılandırma yüklenici firma:

Yalnız bina dekorasyonu ve iç mimari değil, inşaat alanında da iddiasını gösteren TEKNO SÜNGER mimari alanında da sunduğu akıllı ve sağlam çözümlerle sektörde ön sıralarda yer almaktadır.>


Mimari Tasarım |Akustik Sünger | Akustik Piramit Sünger

 

FİRMAMIZ STÜDYO SES İZOLASYONU REJİ KAYIT Ve MİX ODALARI SES YALIMI UYGULAMALARI YAPMAKTADIR

  1. Stüdyo Ses İzolasyonu
  2. Reji & Kayıt Odaları
  3. Bina Kat Ve Duvar İz.
  3. Konferans salonları
  4. Sinema Ses Ve Akustik
  5. Tiyatroların Akustiği
  6. Kongre merkezleri
  7. Jeneratör Odaları
  8. Düğün Salonları


Gibi mekanların ortam aktivitelerini yerine getirecek tarzda ISO standartlarında ses yalıtım ve akustik projelerini, hem konutlarda hem ofis, hastane, okul, müzik odaları, stüdyo gibi iş alanlarında, hem de sinema, tiyatro, bowling salonu, home sinema gibi eğlence mekanlarında, kısacası tüm yaşam alanlarımızda gerekli gürültü konforunu sağlayacak çözümleri TEKNO SÜNGER Olarak Hizmetinize Sunar..

Kongre ve kültür merkezlerinin akustik tasarımı konusunda yapılan çalışmaların tümü dünya standartlarında değerlerin elde edilmesi amacıyla tamamen bilgisayar destekli olarak hazırlanan akustik simülasyon programına dayanmaktadır.

Akustik ses yalıtımı - Jeneratör odası ses yalıtımı - Stüdyo reji ve kayıt odası ses yalıtımı - Sinema platosu akustik düzenleme -  Müzik odası ses yalıtımı - Tiyatro salonları akustik düzenleme ve ses izolasyonu - Gürültü kontrol Camları -  Otoyol kenarı araç sesleri - Dış mekan ses yalıtımı - açık hava akustik ses düzenleme - decibel ses izolasyon sistemleri - ses yalıtımı yapan firmalar

Studio ses izolasyon sistemleri uygulama. Alçıpan çift bölme duvar bölme duvar arası 8 cm Taşyünü izocam uygulaması.. studio ses izolasyon camları 3 lü cam 6 lı cam seçenekleriyle, Kalibel Sistemleri 

yerinde teşhis yapılarak uygun izole sistemi..
Stüdyo , stüdyo ses kes sistemleri
Ev, iş yeri ve bunlar gibi gürültünün fazla hissedildiği her alanda uygulanabilen ve isteğe %100 yanıt veren ses sızdırmazlık uygulama yöntemleriyle istemediğiniz sesler artık size ulaşamayacak..

Sıfır ses! İsterseniz gece 3′te evinizde bateri çalın!
* Ev sinema
* Sinema akustik ses izolasyonu
* Disko, Bar ses izolasyonu
* Yüksek desibel makine izolasyonu
* Ses kabin, oda izolasyonu
* Akustik ses izolasyonu
* Akustik sünger fiyatları

 Sağlıklı insan, huzurlu ve sessiz bir ortamın ne denli önemli olduğunu bilir. Günümüzün gürültülü dünyasında, insanlar psikolojik ve fiziki sağlık için sakin ve sessiz ortamlara eskisinden daha çok gereksinim duyuyor.

Şehirleşme ve toplu yaşamın getirdiği sorunlardan biri de ses kirliliğidir. Sokak gürültüsü, komşudan gelen ses, makine daireleri, trafik gibi rahatsızlık yaratan ses kaynaklarına karşı alınabilecek tedbirler konusunda sizlere yardımcı olmaya hazırız. Yeni teknolojinin getirdiği ses ve sinema odalarının yaratılmasında gereksinim duyulan ses ve yalıtım uygulamaları da yine verdiğimiz hizmetlerdendir. İnsanların toplu olarak bulunduğu her yerde kullanılabilen Heradesign akustik ürün grubumuz ise size sakin bir atmosfer ile doğal sessizliğin sıcaklığını getirir.
Uygulama mekanının özelliklerine, ses kaynağının durumuna ve uygulama imkanlarına göre çeşitli önerilerle mümkün olabilecek en iyi ses yalıtımının yapılabilmesi için bize danışabilir, ses yalıtımı için Heralan taşyünü ve Özpor taşyünü, Ahşap yünü ve Teknofoam ses yalıtımı ürün grubu, Akustik için Heradesign akustik paneller ve Teknofoam akustik ürün grubu ile sunduğumuz çözümlerimizi inceleyebilirsiniz.

Ses Yalıtım Uygulaması Yaptığımız Alanlar;
Binalarda komşu duvarlar arası ses yalıtım uygulamaları,
Binalarda döşeme arası ses yalıtım uygulamaları,
Ev Stüdyo, ses kayıt stüdyosu, TV ve radyo stüdyoları ses yalıtım uygulamaları,
Dış cephe ses yalıtım uygulamaları,
Makine odaları, jeneratör odaları, asansör odaları, hidrofor dairesi, kazan dairesi ses yalıtım uygulamaları,
Sunum odası, sinema odası, home theatre (ev sineması) ses yalıtım uygulamaları,
Toplantı odası, konferans salonu ses yalıtım uygulamaları.